sesli sohbet panelcileri - Sesli Panel AlbeniPanel En iyi Panelci Sesli Seo

sesli sohbet panelcileri

sesli sohbet panelcileriMerhaba arkadaşlar; Albenipanel internet teknelojileri olarak yılardır yapamış olduğumuz  yazılımlarımızı müşterilerimiz sorunsuz bir şekilde sunmaya devam etmekteyiz siz değerli müşterilerimiz kaliteli hizmet vere bilmek için gece gündüz çalışmaktayız yılardır sesli sohbet panelcileri olarak  çıkmış olduğumuz bu yolda  bizi yanlız bırakmayan müşterilerimize teşkür ederiz Albenipanel  olarak kendi adıma birkaç açıklama yapmayı gereği duydum. Biliyoruz ki çok sayıda arkadaşlarımız bu sektörde, muhakkak ki herkes işini severek ve emek vererek yapıyor. Herkesin büyük yada küçük emeğine saygı duyuyorum. Siteyi kurmak için dosyaları hosta yükleyip kurmak bile emektir. Ben bu yazımda sesli sohbet panelcilerine şu konuda seslenmek istiyorum eminim ki bu söyleyeceklerimi düşünen bir çok arkadaşımızda vardır.
Sesli sohbet panelcileri yani bizler oda satışı yapıyoruz ve bu odaların panelcilere standart bir geliş fiyatı var karşılaştığım bazı manzaralarda geliş fiyatının altında veriliyor, geliş fiyatına verdiğinizi anlayabiliyorum kazanmak istemiyor olabilirsiniz ama zararına nasıl verilebiliyor? işte bunu anlamıyorum maksadınız üzüm yemek değilde bağcıyı mı dövmek. 15 tl gibi standart fiyatta verilen odaları 10 tl ye vermek kimseye kazanç sağlamaz. Bu konuda odaları ucuza veren panelcileri tercih eden site sahiplerine saygı duyuyorum ama lütfen dikkatli olun. Malesef aynı durum SYSTEMAGENT satışları içinde geçerlidir.
Panelci arkadaşlar sizlerde emek veriyorsunuz emeğiniz ne yazık ki harcanmaktadır. işimizi yapalım ama hem mağdur olmayalım hemde kimseyi mağdur etmeyelim. herkes saygı cercevesinde ekmeyini yesin bu sekdörü bu şeklde öldürmekdesiniz  sesli sohbet panelcilerine sesleniyorum  sesli sohbet odalarını  standart bir fiyadan satış uygulamalıyız her kes nasibini yer ordan burdan müşteri kapamak değil de kısmetini beklemek daha iyi olur malesef son gelen panelciler işi bilen yada bilimeyen arkadaşlar bu sökdörü bitirme cabasındalar şuanda ben bunu görmekteyim malesef  başarıyorsunuz lütfen emeğe saygı
Herkese teşekür ediyorum…

Bizden haberdar olmak için yan tarafa mail adresinizi yazabilirsiniz.

Üye Girişi

Veya
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olmak ister misiniz? İletişim & Ulaşım